Uute koolituste ja kohtumiste ootel

katariina-info.jpg

Terve suve olen uuesti julgust ja inspiratsiooni kogunud, et alustada sügisel taas oma kodukujunduskursuse läbiviimist. Kuna esimesest üritusest osavõtjate tagasiside oli väga positiivne, siis nüüd astusingi järgmise sammu ja panin paika kuupäeva, mil järgmine kursuseõhtu võiks toimuda. Eile toimumisaega välja välja hõigates ei uskunud, et huvi nii suur võib olla. Aitäh, aitäh, aitäh selle eest, armsad lugejad ja jälgijad!

Meenutus esimesest korrast. Foto: Kristi

Meenutus esimesest korrast. Foto: Kristi

Oma kursust esialgselt planeerima hakates oli üheks minu mõtteks, et tegemist peaks olema väikese grupiga, mis annaks võimaluse väga personaalse ja lähedase kontakti loomisele. Kaksteist inimest ühes grupis tundus selline ülemine piir. Nõnda saaks tekkida parem side kuulajaga ning samal ajal on võimalik pöörata piisavalt tähelepanu võimalikele tekkivatele küsimustele. Samuti on selline grupi suurus ka praeguse toimumiskoha, sisustussalongi Muster ruume arvestades.

Kuna soovijaid tundub praeguse seisuga tulevat rohkem kui kaksteist, siis püüan paika panna ka järgmist kursuse toimumise aega, et huvilistel tekiks võimalus valida, millal oleks neil sobivam tulla.

Samuti käis peast läbi mõte, et kui mõnest Eesti piirkonnast peaks tulema soovijaid ühe grupi jagu, siis saaksin ehk leida võimaluse ka Teile ise lähemale tulla. Seega - kui asute kusagil kaugemal, aga teate, et Teie kandis on veelgi soovijaid, siis andke kirja teel teada ja ehk saame leida võimaluse viia kursus läbi Teile lähemal. Panen lähipäevil ka oma Facebooki lehele selleteemalise küsitluse ning kui olete ise ka Facebookis, siis võite ka seal oma soovist teada anda.

Igal juhul on julgustav ja rõõmustav näha, et inimesi tõesti saadab soov oma kodu veel paremaks ja mugavamaks muuta. Sellest saan ka mina juurde julgust ja rõõmu asjaga tegeleda.

Loodan, et kõikidele osavõtjatele jääb üritusest soe mälestus ning nad leiavad sealt vajalikke mõtteid ja inspiratsiooni!

Peatse kohtumiseni!