Värvirulli võlukunst

Suvisel ajal on kõige lihtsam ette võtta väike värskenduskuur oma koduseinte osas.

No minu isiklik lemmik on sel aastal lõbus ja geniaalne väike värvirull.

Mis võiks olla veel lihtsam, kui osta pott endale meelepärast värvi ja võõbata sein üle rulliga, mis kui imeväel joonistab seinale trükimustrit. Oleks mul veel ainult kodus seina, mille peal seda katsetada. Kujutan , ette et lastetoas on see igati praktiline lahendus. Rull ise maksab umbes sama palju kui toa täis värvi.

Pildid: Harlow Collection

On äkki keegi juba seda oma kodus seina peal katsetanud?

 

 

Cool Summer hits Vol 1

Selle suve menüü sisustusgurmaanidele

Suvised naudingud

Olles juba ühe jalaga suvesoojusesse ja puhkusemeeleolusse astumas, siis mina isiklikult tirin oma hiiglasliku käekoti kapist välja ja topin sinna kõik, mis järgneva kolm kuu jooksul eluks vajalikuks võib osutuda.
Kunagi ei tea, millised mõtted päeva jooksul pähe kargavad ja üsna mõttetuna näib see asjade kokku-lahti pakkimine. Olles vähenõudlik inimene, siis suuremast kotist, mis auto tahaistmele visata, piisab täiesti.
 
Kõige muu kõrval, nagu paar laste vahetusriided, ujumisriided, käterätid, tütre hüppenöör, poja mähkmed, liivavormid ja mitu tagavara lutti, on alati autosse pakitud pintslid, värvid,  paberid, pliiatsid (hea ajaviitmisvõimalus nii lastele kui mulle endale) , paar tekki/patja, plastiknõud, termos ja hulganisti majapidamispaberit. 
Kui aga juba olla nõnda mitu kuud enamuse ajast õueelanik, siis miks mitte seda stiilselt teha!? Nii vähe aega, kui me ka aastas puhkusele saame pühendada ja mõnusat ilma nautida, siis peaksime ikka viimast võtma.
Mõningad mõtted suve vastuvõtuks valmistumisel:
Ära topi oma elu mingisugusesse suvalisse kilekotti! Paista silma just moodsa suure märsiga!
16
14
13
Igaks elujuhtumiks on otstarbekas soetada piknikukorv.  Veel parem, kui tegemist on "kaks ühes" variandiga - tool-korviga (pildil). Kui liikled autoga, siis on mõtekas lisada statsionaarsesse varustusse paar tekki ja patja -mugavam rannas või rohelisel niidul külitada.
8
17

Meeleolu loomiseks rannapiknikul pole midagi lihtsamat, kui panna kotti mõned küünlad ja küünlaalused. Viimaseid müüakse soodsa hinnaga igas pudi-padi kaupluses. Isegi rongiga Kloogaranda sõites ei ole need kuigi koormavaks lisapagasiks. Kes aga plaanib pidulikumat üritust, siis miski ei asenda kauneid tuulelaternad. (Saad tegelikult aastaringi erinevatel puhkudel kasutada) Tuulevaikse ilma korral on ka neid tore näiteks rannas siia-sinna paigutada. Kui on silmapiiril mõni toekam puuoks, mida maasse püsti taguda, siis on ilmatumalt kaunis selle otsa mõni tuulelatern õõtsuma panna. 

Koduses miljöös meeleolu luues otsi välja pühademunade vahelt jõulutulukesed ja riputa need õunapuudele, paiguta klaasvaasidesse või niisama lauale. Nõnda lood oma aias unustamatu ja lummava meeleolu sumedasse suveöösse astujatele.

           

  

Romantilisse meeleollu ei sobi kuidagi valged papptaldrikud ja tuulega lendlevad plasttopsid. Võta ikka südame järgi! Ära unusta nii tähtsaid detaile!!!

 

9
10
            

Moodsad plastnõud on kõige alus! Ainuke miinus on hilisem nõudepesu. Aga selle ebameeldivuse kompenseerib palju nägusam ja ka maitsvam (teada olevalt pidime ju silmadega sööma) suutäis!

  

 

 

 

Tähtsad detailid lihtsate vahenditega!!!

 

              09f375d870b8341a146a661ffd4729fa

32147a21f057da99df9cf3465d763b3c beach-picnic-ideas1-e1337308698958 (1)

Et siis sooviksin teile mõnusat grillihooaja algust!? Pigem loodan, et see suvi tuleb naudinguterohke just hetkes koosolemise ja endile aja võtmise mõttes!